Letní fotosoutěž

Chystáš se o prázdninách k vodě nebo do přírody? Tak s sebou vezmi foťák nebo telefon a zapoj se do naší soutěže! 3 nejlepší fotky odměníme kompletní sadou knih o partičce kamarádů známé pod názvem H2O, neboli Hugo, Hubert a Ofélie. Trojici knih H2O a tajná vodní mise, H2O a poklad šíleného oka a H2O a pastýřové snů napsal Petr Stančík a skvělými ilustracemi ho doprovodila Galina Miklínová.

Téma soutěže: VODA (vyfoťte vodu v jakékoli podobě, na fotografii však nesmí být zachyceny žádné osoby)
Termín ukončení soutěže: 16. srpna 2020

Pravidla soutěže:

  • Vyfoťte vodu v jakékoli podobě, na fotografii však nesmí být zachyceny žádné osoby.
  • Soutěž je určena pro fotografy ve věku 6 – 14 let, k zasílané fotografii prosím připište křestní jméno autora a jeho věk.
  • Autoři mohou do soutěže zaslat více příspěvků, maximálně však 3.
  • Za autory fotografií mohou komunikovat jejich zástupci (např. rodiče, starší sourozenci apod.).
  • Fotky zašlete na e-mail: jana.mendlova@pvk.cz nebo je vložte do komentářů pod článek o soutěži na facebookové stránce Klubu vodních strážců (https://www.facebook.com/vodnistrazci/).
  • Soutěžní příspěvky budou přijímány do 16. srpna 2020 a soutěž bude vyhodnocena nejpozději do 31. srpna 2020. Výherci budou osloveni a vítězné fotografie budou zveřejněny na www.vodnistrazci.cz a na Facebookové stránce Klub vodních strážců.
  • Způsob hlasování: 10 nejlepších fotografií postoupí do finále, o výhercích rozhodne veřejnost hlasováním na facebookovém profilu Klubu vodních strážců.
  • Výhra bude výhercům zaslána poštou nebo předána osobně, výherci budou kontaktováni e-mailem nebo osobní zprávou v aplikaci Facebook (záleží na formě komunikace, kterou autor nebo jeho zástupce zvolí při odevzdávání fotografií do soutěže).
  • Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.
  • Úplné znění pravidel najdete v příloze.

Kronika

Kronika

Jakub Vágner pozval vodní strážce na Katlov

vydáno 12.10.2017
Jezero Katlov na Kutnohorsku se stalo domovem pro známého rybáře Jakuba Vágnera. O tom, proč si toto místo tak oblíbil a jak o něj pečuje, vyprávěl Jakub vodním strážcům na podzimním…
celý článek

Vodní strážci sportovali na Káranském vodovodníku

vydáno 2.6.2017
Jarní akce klubu vodních strážců proběhla letos ve spojení s velkou sportovně-charitativní událostí Káranský vodovodník. Děti se zúčastnily v hojném počtu a svými sportovními…
celý článek

Vodní strážci se bavili na Science show

vydáno 29.11.2016
Za velkého zájmu vodních strážců proběhla v sobotu 26. listopadu 2016 v Podolské vodárně zábavná Science show. Návštěvníci se nejen dobře pobavili, ale dozvěděli se i spoustu…
celý článek

Návštěva Vodního domu byla zajímavá pro děti i dospělé

vydáno 27.5.2016
Zájem o návštěvu Vodního domu na Želivce v sobotu 21. května 2016 byl velký. Místa v autobusu byla zaplněna během několika dnů, takže někteří se do autobusu bohužel nedostali. Do…
celý článek