SOUTĚŽ o vstupenky do Botanické zahrady

Kreslíte rádi? Zájímáte se o fotografování? V tom případě neváhejte a zapojte se do naší soutěže! Vyhrát můžte 2 vstupenky do Botanické zahrady v pražské Troji.

Téma: VODA V ZAHRADĚ

Soutěží se ve 2 kategoriích:
VÝTVARNÉ DÍLO (kresba, malba nebo jiná grafická technika) do maximálního formátu A3
FOTOGRAFIE (barevná i černobílá), datová velikost od 1 do 7 MB

Každý účasník může do soutěže zaslat pouze 1 dílo v každé kategorii. Z každé kategoie vybereme 3 výherce, kteří obdrží vstupenky do Botanické zahrady hl. města Prahy (platné 1 rok) a jako bonus přidáme každému výherci USB flash disk.

Výtvarná soutěžní díla na da zadní stranu čitelně označte názvem, jménem, věkem a adresou autora. Nezapomeňte také připsat e-mail a telefon, na kterých vás nebo vaše rodiče budeme moci kontaktovat v případě výhry. Důkladně zabalené soutěžní příspěvky zašlete na adresu:
Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Útvar komunikace a marketingu
Ke Kablu 971/1
102 00 Praha 10 - Hostivař
Na obálku napište: SOUTĚŽ

Soutěžní fotografie nazvěte jménem autora. Do textu e-mailu napište název díla, vaše jméno, věk a adresu. Nezapomeňte také připsat e-mail a telefon, na které vás nebo vaše rodiče budeme moci kontaktovat v případě výhry.
Fotografii zašlete na e-mail: jana.mendlova@pvk.cz

Uzávěrka soutěže je 10. listopadu 2017.

Vybraná díla z každé kategorie budou zveřejněna na webu www.vodnistrazci.cz a v klubovém časopise. Zaslání příspěvku do soutěže budeme chápat jako souhlas s uveřejněním díla.

O Botanické zahradě:
Pražská botanická zahrada se nachází v Trojské kotlině, v sousedství Zoologické zahrady a Trojského zámku. Kromě venkovní expozice s nespočtem druhů rostlin zde najdete i známý skleník Fata Morgana, vinici sv. Kláry, meditační japonskou zahradu a mnoho dalších zajímavostí z rostlinné říše.


Kronika

Kronika

Jakub Vágner pozval vodní strážce na Katlov

vydáno 12.10.2017
Jezero Katlov na Kutnohorsku se stalo domovem pro známého rybáře Jakuba Vágnera. O tom, proč si toto místo tak oblíbil a jak o něj pečuje, vyprávěl Jakub vodním strážcům na podzimním…
celý článek

Vodní strážci sportovali na Káranském vodovodníku

vydáno 2.6.2017
Jarní akce klubu vodních strážců proběhla letos ve spojení s velkou sportovně-charitativní událostí Káranský vodovodník. Děti se zúčastnily v hojném počtu a svými sportovními…
celý článek

Vodní strážci se bavili na Science show

vydáno 29.11.2016
Za velkého zájmu vodních strážců proběhla v sobotu 26. listopadu 2016 v Podolské vodárně zábavná Science show. Návštěvníci se nejen dobře pobavili, ale dozvěděli se i spoustu…
celý článek

Návštěva Vodního domu byla zajímavá pro děti i dospělé

vydáno 27.5.2016
Zájem o návštěvu Vodního domu na Želivce v sobotu 21. května 2016 byl velký. Místa v autobusu byla zaplněna během několika dnů, takže někteří se do autobusu bohužel nedostali. Do…
celý článek